81 AY 81 İL

81 AY 81 İL PROJESİ

3 yıl önce | okunma

Uzun zamandır aklımdaydı,ülkemin gezmediğim yerlerini özellikle de il merkezlerini,kültürel ve tarihi noktalarını gezmek.Kısaca düz bir hesapla 81 ayda 81 il merkezini gezeyim diye hesap yaparken bunun yaklaşık 7 yılda tamamlanacağını görünce bir an gözlerim büyüdü.Geçen zamana üzülmedim desem yeridir kendimi böyle bir proje için geç kalmış hissettim ve bir an önce adım atmaya karar verdim.
İşte 81 AYDA 81 İL projesinin çıkış kaynağı burasıdır.Her ay bir il merkezini gezecek ve o il ile özdeşleşmiş bir anıt  yada benzeri bir yerde fotoğraflar çekeceğim.Projeyi sadece il merkezleri ile sınırladım zaten başka zamanlarda da başka gezilerim oluyor.İlin yakınlık durumuna göre cuma akşamından yada cumartesi sabah erkenden yola çıkıp pazartesi sabah mesai de olacak şekilde bir zaman çizelgemiz olacak.Bunun için kimi zaman araba kimi zaman motosiklet kimi zamanda uçak ile seyahat etmeye karar verdim.Ve bu işin ayrılmaz bir parçası olan dostum Elhun ile.
Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun dualarımla.

“81 AY 81 İL PROJESİ” için 5 yorum yapıldı.

Erdoğan dedi ki:

Güzel bir proje.. çok eşsiz anlar yaşayıp enfes paylaşımlar sunacağın aşikar.. kazasız belasız bir rota ve proje olsun.. selamlar, başarılar..

Melek dedi ki:

Hayirli yolculuklariniz olsun insallah,Alla a emanet olunuz…Sevgiler…

Nejat dedi ki:

Kolay gelsin. Vizyon sahibi dostum. Bizlerde senin gezi notlarından faydalanırız. İnşaALLAH.

Kys dedi ki:

17 ayda 8 il mi gezdiniz?

Sinan Yeğin dedi ki:

merhaba çok daha fazlası var , ama vakit darlığı sebebi ile yazıları yüklemekte oldukça geç kalıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir